muzeum

 


 

 

 

 

 


 

 

tirnyts kd
 
2006 sajtfigyel
2006 sajtfigyel : 2006-03-03. Kltzik a mzeum

2006-03-03. Kltzik a mzeum

Forrs: Szentesi let

A Koszta Jzsef Mzeum mrcius 15-n nneplyes keretek kztt foglalja el helyt a feljtott volt megyehza pletben. A szakemberek mr hetek ta rendezkednek, pakolnak a rgi ligeti pletben s kzben az j mzeumi termekben


Mrcius 15-n, szerdn fl 12-kor adjk t a nagykznsgnek az j mzeumplet egy rszt. Ekkor nylik meg a Szentes vros vszzadai cm lland helytrtneti killts Labdi Lajos levltrigazgat rendezsben s ideiglenes hellyel a Koszta Jzsef-killts.

A feljtott megyehza terletnek 85 szzalkt a megyei nkormnyzat birtokolja. A megye fenntartsban mkd levltr eddigi terletnek kzel dupljt hasznlhatja. A levltr teljes bekltzse mrcius vgre vrhat, mg a Koszta Jzsef Mzeum vrhatan az v sorn fokozatosan veszi birtokba az pletet.

Elzetes tervek szerint prilis 7-tl lesz lthat a pozsonyi Szlovk Nemzeti Mzeumtl klcsnztt mvekbl rendezett Mednynszky-killts. A mzeum felavatst szeptemberre tervezik, addigra a tbbi lland killts s egy multimdis eladterem is elkszl a megyehzn.

(Kp s szveg: Vidovics)

 



 






 

 

.

Statisztika
Induls: 2007-06-08
 

 

 


Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    ✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!